Welcome to PunksAndSkins.com

Please login or register

Being a member will give you full access to the website and will allow you to participate to the discussion forumsLog-in

 
 
   Lost your password?

Not a member yet? Sign Up!

Username:  

E-mail Address:  

Confirm E-mail:  
Password:  
Confirm Password:

[Anti-Bot] What continent is United States located on ?


View unanswered posts | View active topics


 Share on Facebook

more SKINHEAD t-shirts
more PUNK t-shirts
more SKA t-shirts
Animal Liberation t-shirts
Anti-capitalist t-shirts

Music Downloads

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
 GG Allin - Sickest of the sick 
Author Message
User avatar

Joined: 06 Dec 2009, 00:17
Posts: 11563


Support Us
Buy T-Shirts !
more SKINHEAD t-shirts
more PUNK t-shirts
more SKA t-shirts
Straight Edge t-shirts
Anti-capitalist t-shirts

Visit Our Shop
Post  GG Allin - Sickest of the sick
Share this album on Facebook

Image
Image
Najbardziej chory, obrzydliwy i niebezpieczny wykonawca punk rocka jaki istniał na tym świecie. Dla jednych był obiektem kultu, dla drugich wrogiem publicznym numer 1. Trzeba jednak przyznać, że był największym prowokatorem w punku i był dość specyficzną i unikalną personą. GG Allin urodził się 29 sierpnia 1956 roku w Lancaster, New Hampshire w USA jako Jesus Christ Allin. Jego ojciec, fanatyczny chrześcijanin, powiedział żonie, że sam Jezus Chrystus odwiedził go i powiedział mu, że ich syn będzie wielkim i potężnym mesjaszem. Starszy brat GG Allin'a, Merle Colby Allin, Jr. nie umiał wymówić słowa Jesus, wymawiał je jako "dżidżi" i tak przyjęła się ksywka GG.
Image
Jego rodzina żyła w ubóstwie, bez prądu i wody. Ojciec GG był religijnym fanatykiem - zakazał w domu rozmów po zmroku, wykorzystywał fizycznie i znęcał się nad swoją żoną i dziećmi. W 1961 roku matka GG rozwiodła się z jego ojcem, którego stan psychiczny pogłębiał się coraz bardziej. W 1962, gdy GG poszedł do szkoły, matka zmieniła jego imiona na Kevin Michael, by GG miał normalne dzieciństwo...
Image
GG był w szkole słabym uczniem, skierowano go do klasy specjalnej i powtarzał trzecią klasę. Koledzy w szkole mu dokuczali. GG Allin zapytany o swoje dzieciństwo powiedział, że było "bardzo chaotyczne. Pełne szans i niebezpieczeństw. Handlowaliśmy narkotykami, kradliśmy, włamywaliśmy się do domów i samochodów. Przez większość czasu robiliśmy, co chcieliśmy. Ludzie nas nienawidzili."
Image
GG Allin zaczynał swoją karierę muzyczną jako perkusista. Pierwszy zespół założył wraz z kumplami z koledżu i starszym bratem w 1975 roku pod nazwą MALPRACTICE. W 1977 roku został perkusistą w zespole STRIPSEARCH. Jako wokalista odnalazł się w kapeli THE JABBERS (1977-1984). W 1980 roku wyszło pierwsze wydawnictwo GG Allin'a - "Always was, is and always shall be". GG był typowym frontmanem punkowym w stylu Iggy Pop'a czy Stiv'a Batora.Image
Grał muzykę dość łatwo wpadającą w ucho, melodyjną, coś pomiędzy power pop i wczesnym hardcore, a teksty były proste, naiwne i humorystyczne. Nie miały za wiele wspólnego z późniejszymi dokonaniami GG Allin'a. Niestety zespół się rozpadł, gdy GG stawał się coraz bardziej bezkompromisowy, dziki i nie było możliwości by go kontrolować w jakikolwiek sposób. W międzyczasie GG Allin uzależnił się od heroiny.
Image
Od wczesnych lat 80-tych GG śpiewał w wielu zespołach - THE CEDAR STREET SLUTS, THE SCUMFUCS w 1982 roku, TEXAS NAZIS w 1985. W 1987 roku wydał w ROIR kasetę "Hated in the Nation" na której znalazły się nagrania z THE CEDAR STREET SLUTS, THE SCUMFUCS, THE JABBERS oraz nowe kawałki nagrane przez "super grupę" w której skład wchodzili - kolumnista "Maximum RocknRoll - Mykel Board, J Mascis z DINOSAUR JR i Mark Kramer z Bongwater Records.
Image
W 1986 roku GG urodziła się córka Nico ze związku Allin'a z Tracy Deneault, którzy jednak nigdy nie byli małżeństwem. W połowie lat 80-tych uzależnienie GG od heroiny pogłębiało się, ponadto był uzależniony od alkoholu i innych środków odurzających. Image
Często brał tabletki, nie wiedząc nawet co to za tabletki. Jego higiena osobista była w potwornym stanie - rzadko się kąpał. Ponadto zaczął regularnie brać środki przeczyszczające przed koncertami, by łatwiej się wypróżniać na scenie. Idolem GG Allin'a był Hank Williams - legenda muzyki country. Miał w nim natchnienie, bo wiele mieli wspólnego ze sobą. Image
Obydwaj byli outsiderami, nie stronili od używek i obaj przemierzali kraj dając koncerty. Duży wpływ muzyczny Wiliamsa na GG można usłyszeć na akustycznym singlu "The troubled troubador". Nagrał też dwa numery Hanka Williamsa "Family traditions" i "Longhaired redneck", ale zatytułował swoje wersje "Scumfuc Tradition" i "Outlaw Scumfuc". Nieco później GG Allin zrealizował kolejny album country "Carnival of excess" - prawdopodobnie najlepiej nagrany i zmiksowany album.
Image
GG Allin zaczął występować z kolejnymi kapelami - AIDS BRIGADE, THE HOLYMEN. Allin również jeździł z występami niemuzycznymi - prowadził długo monologi tzw. "spoken words" i sprzedawał swoje płyty. Ponadto został oskarżony o akty kryminalne takie jak włamania, rabunek, pobicia. Fascynował sie seryjnymi mordercami - napisał a potem odwiedził kilka razy jednego z bardziej znanych seryjnych morderców John'a Wayne'a Gacy, który namalował portret GG Allin'a.
Image
Koncerty GG Allin'a coraz częściej kończyły sie rozwaleniem sal i sprzętu nagłaśniającego. Koncerty regularnie były przerywane po kilku kawałkach przez policję albo przez właścicieli klubów. Cały czas był w trasie, którą przerywały pobyty GG w areszcie albo w szpitalu - najczęściej były to złamania i zatrucie krwi. GG ciął się i samookaleczał na scenie, a potem tarzał się i smarował fekaliami, co doprowadzało do zatrucia krwi.
Image
Jedną z większych "atrakcji" występów GG Allin'a była jego groźba, że popełni samobójstwo na scenie. W 1988 roku napisał list do "Maximum Rock'n'Roll", że popełni samobójstwo na scenie w Halloween 1989 roku. Niestety nie udało się GG spełnić tej zapowiedzi, bo został aresztowany i Halloween spędził w pudle. Każdego roku ponawiał swoje groźby o samobójstwie, ale każdy następny Halloween spędzał w więzieniu.
Image
Pod koniec 1989 roku GG Allin został oskarżony o gwałt i tortury na kobiecie w Ann Arbor w Michigan. GG Allin odwołał się od wyroku, twierdząc, że kobieta złożyła fałszywe zeznania. GG był oskarżony o pocięcie, przypalanie i picie krwi kobiety, ale ona robiła z nim to samo. W konsekwencji GG Allin wylądował ponownie w więzieniu, gdzie spędził okres od 20 grudnia 1989 do 26 marca 1991 roku.
Image
Przebywając w więzieniu GG nieco się zregenerował i przystąpił z nową siłą do pełnienia swej misji, którą było sprowadzenie rock'n'rolla do korzeni, wolnego od wielkich korporacji. W tym czasie napisał swój słynny "The GG Allin manifesto". Po wyjściu z więzienia zabrał się za kolejne tourne oraz kręcenie z Todd'em Phillipsem dokumentu "Hated - GG Allin and the Murder Junkies". Dokument zawiera fragmenty występów GG Allin'a oraz wywiady z GG, jego bratem Merle'm i resztą członków THE MURDER JUNKIES.
Image
W latach 90-tych nagrał albumy "Murder Junkies" z zespołem ANTISEEN oraz "War in my head - I'm your enemy" z zespołem SHRINKWRAP. W tym czasie GG często pojawiał się w telewizyjnych programach "Geraldo", "The Jerry Springer Show" i "The Jane Whitney Show".
Image
GG Allin zmarł 28 czerwca 1993 roku w apartamencie John'a Handley'a Hurt'a i Dwanny Yount na Manhattanie. Zmarł po przedawkowaniu heroiny, trzy dni po premierze "Hated". Jego ostatni koncert odbył się w małym klubie "The Gas Station", który znajdował się po drugiej stronie ulicy od apartamentu w którym zmarł GG. Image
Podczas koncertu po drugim kawałku wysiadł prąd, GG wyszedł na ulicę nagi, pokryty krwią i fekaliami, odprowadzany był przez grupę fanów. W nocy w apartamencie GG wciągnął ogromną porcję heroiny i trochę kokainy, które zabiły go.
Image
W czasie pogrzebu jego napuchnięte, sine zwłoki zostały ubrane w jego starą skórzaną kurtkę i białe majty. W trumnie miał butelką Jim Beam'a zgodnie ze swoim życzeniem, które zawarł w piosence "When I die". Zgodnie z instrukcjami Merle'a zwłoki GG nie zostały umyte ani nie położono żadnego makijażu na jego twarz - z trumny strasznie śmierdziało odchodami. Pogrzeb zamienił się w dzikie party - przyjaciele robili sobie zdjęcia z trumną w tle, wkładali narkotyki i wlewali alkohol w usta martwego GG. Image
Przed zamknięciem trumny jego brat założył GG słuchawki podłączone do przenośnego odtwarzacza kasetowego i puścił nagrania z "The suicide sessions". GG Allin został pochowany w Littleton, New Hampshire. Jego grób jest notorycznie zaśmiecany butelkami, petami, uryną i fekaliami przez jego fanów.
Image
GG Allin wierzył, że jest rokendrollowym mesjaszem, że przyszedł na świat by uwolnić punk i rock'n'roll od komercji i wielkich korporacji muzycznych. Allin był ekstremalnym, narcystycznym i skrzywionym indywidualistą. Promował bezprawie i przemoc skierowaną przeciwko policji w wielu swoich tekstach. Wierzył, że jego ciało to świątynia rock'n'rolla, a jego ciało, krew i płyny organiczne są komunią dla ludzi. Powiedział również, że gdyby nie mógł się wyładowywać na swoich koncertach w ten ekstremalny sposób, prawdopodobnie byłby seryjnym zabójcą...
Image
Ufff... Niezły świr był z tego GG Allin'a, ale konsekwetnie robił swoje. Muzycznie jego nagrania to nic wielkiego - trochę melodyjnego surowego punk rocka, country i zwykłego brudnego rocka. Za to teksty pełne brudu, perwersji i brutalności - na pewno nie jedne uszy zwiędną...Pod spodem wybrana dyskografia (oprócz bootlegów, koncertówek i kompilacji) tego punkowego czubka i do odsłuchania trochę wybranych albumów.
Image
Dyskografia
GG Allin amp; The Jabbers - "Bored To Death/Beat, Beat, Beat/One Man Army" Orange Records 7" recorded 1978, released 1979
GG Allin amp; The Jabbers - "1980's Rock 'N' Roll/Cheri Love Affair" Destiny Records 7" 1979
GG Allin amp; The Jabbers - Always Was, Is And Always Shall Be - Orange Records LP 1980
GG Allin amp; The Motor City Bad Boys (Jabbers w/Wayne and Dennis from the MC5) - "Gimme Some Head/Dead Or Alive" Orange Records 7" recorded 1980, released 1981
GG Allin amp; The Jabbers - "You Hate Me amp; I Hate You/Automatic/Assface" Orange Records 7" recorded 1981, released 1982
GG Allin amp; The Jabbers - "No Rules/A Fuck Up/Up Against The Wall/NYC Tonight" Orange Records 7" 1982
GG Allin amp; The Scumfucs - "Hard Candy Cock/Out For Blood/I Don't Give A Shit/Drink Fight amp; Fuck/Convulsions" Blood Records 7" 1983
GG Allin amp; The Scumfucs - Eat My Fuc - Blood Records LP 1984
GG Allin - "Live Fast, Die Fast/Living Like An Animal/Louden Boomer/I Need Adventure" Black amp; Blue Records 7" 1984
GG Allin amp; The Scumfucs - "I Wanna Fuck Your Brains Out/Teacher's Pet/I'm Gonna Rape You/Devil's Prayer" Blood Records 7" 1985
GG Allin amp; The Scumfucs - You'll Never Tame Me - cassette 1985
GG Allin amp; The Texas Nazis - Boozin And Pranks (Live Dallas) - cassette 1985
GG Allin amp; The Cedar Street Sluts - Misadventures Of A Total Slut - cassette 1986
GG Allin - Dirty Love Songs (compilation) - New Rose Records 2LP 1986
GG Allin - Hated In The Nation (compilation) - ROIR cassette 1987
GG Allin amp; The Holy Men - You Give Love A Bad Name - Homestead Records LP 1987
GG Allin amp; The AIDS Brigade "Expose Yourself To Kids/Gypsy Motherfucker/Hanging Out With Jim" Homestead Records 7" recorded 1987, released 1988
GG Allin - Freaks, Faggots, Drunks + Junkies - Homestead Records LP 1988
GG Allin amp; The Jabbers - Banned In Boston (compilation) - Black amp; Blue Records CD 1988
GG Allin - Doctrine Of Mayhem (compilation)- Black amp; Blue Records LP 1990
GG Allin - GG's Xmas Song (12 Days Of Christmas, acoustic) - Black amp; Blue Records 7" recorded 1988, released 1990
GG Allin - Suicide Sessions - Homo Records cassette recorded 1988, released 1990
GG Allin amp; Bulge - "Legalize Murder/Suck My Ass It Smells/Interior Depths" Fudgeworthy Records 7" 1991
GG Allin - The Troubled Troubador - Mountain Records 7" recorded 1989, released 1990
GG Allin amp; The Disappointments - Outside Inside - Bitter Boy Records 7" recorded 1989, released 1990
GG Allin amp; ANTiSEEN - Murder Junkies - New Rose Records LP 1991
GG Allin - Bleedin' Stinkin' amp; Drinkin' - Vinyl Retentive Productions cassette 1991
GG Allin amp; The Murder Junkies "Watch Me Kill/Castration Crucifixion/Snakeman's Dance/Slaughterhouse Deathcamp/Feces And Blood - Bacteria Of The Soul/Master Daddy" Fuckin' A Records 7" 1991
GG Allin amp; The Southern Baptists - "Look Into My Eyes And Hate MeHotel Clermont" Railroad Records 7" 1993
GG Allin and The Murder Junkies - Brutality And Bloodshed For All - Alive Records LP 1993 GG Allin amp; The Carolina Shitkickers "Layin' Up With Linda/I Wanna Fuck The Shit Out Of You/Outlaw Scumfuc" TPOS Records 7" 1993
GG Allin amp; The Criminal Quartet - Carnival Of Excess - Vinyl Retentive Productions CD recorded 1991, released 1995
GG Allin - "No Room/Kiss Me In The Gutter" Fuckin' A Records 7" recorded 1988 (Suicide Sessions) released 1993
GG Allin - The Troubled Troubadour (compilation) - Mountain Records CD 1996
GG Allin amp; The Jabbers "Occupation/You Hate Me amp; I Hate You (Live)/Pills (Live)" Blood Records 7" 2000


Published on 2010-7-10 8:14pm GMT


Source / Link : http://pablopunkart.blogspot.com/2010/07/gg-allin-sickest-of-sick.html

_________________
I'm a bot. Every day I post new albums freshly uploaded.

Like the albums ? Buy a t-shirt ! We have hundreds of different t-shirts designs, in various colors and sizes. If you like the music on this website then you will love the t-shirts !


11 Jul 2010, 05:37
Profile
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] Search for:
Jump to:  


 

**LOGIN

** 
Username:
 
Password:
 
 
Remember me  

Or click here to register a new account

 

LAST POSTS

 
• Aus-Rotten Discography
• Desobediencial Civil (Anarkopunk Mexico)
• Society System Decontrol - Discography
• account delete
• Return To Fortress Europe: The Big Shiny Prison Vol 3 [PDF]
• Re: Hi, this is Stain from Albacete, Spain.
• Re: Кто может проконсультировать?
• Re: PUREVIL DC Punk early 80's
• Re: Preved. Your answer is machless... :)
• Re: 17/04 Elway + Joe McMahon (Smoke Or Fire) @Winston Amsterdam
• Re: Hi from France
• Re: Punk survey
• Re: Lay It On The Line - The Black Museum
• Re: No Gods No Masters buyer review
You will need a software like WINRAR to open the albums you download here.

* * *


Add us to your friends !

* * ** * *


Use this image to link to us ! 

MOST POPULAR SEARCH TERMS

 
template->_php_include(): File ./popsearch.php does not exist or is empty


 

LAST SEARCH FOR:

 
 • Besancon • Pöblers united • Strength In Numbers • Amparanoia • Skin Deep - The Burial • Groovie Ghoulies 99 • 2 Minuta Mrznje • Kingdom the rage that guides • Trocki • Guts Pie Earshot • The business rio • New Dawn Fades • Fuera del sektor • Genocide Superstars • The Maytones • Risen • Murphys Law The Best Of Times • Mu330 • Crisis Ends • Edith Nylon • Disidencia • Garçons • Nosotros Decimos No • Scarface Ska • Nofx war • The Liberators • Death Threat Nowhere Fast • Jugend • Eddie Spaghetti The Sauce • Michale Graves - Demos Live Cuts Vol. Iv • Koliko • Los Pies Negros • Dead Kennedys Plastic Surgery Disasters • Brother Inferior ?– Blasphemy Treason • Cxdxrx • 99 bottles • Fine young firecrackers  • Lady -saw • Kategorie C • Desvirgheitors • Backyard Babies ? Backyard Babies -2008 • Aftermath uk • Pledge • Kaaos -kasetti ** ** 8=8 • Jesuseater • Societic Death Slaughter • Hard Skin • The Flys • The Tostones • Raptus • Todays The Day • Total Terror • The haggis • The Ska Album •  music ich bin ein punk • The kids • The Broadways • Agnostic Front Warriors • Narcissus - crave collapse • Ni o zombi • Port  • Metro st • Berurier Noir Porcherie • The Whores • The Oppressed Fatal Blow • World/inferno Friendship Society • Poison Idea Discografia • 7 Seconds Walk Together Rock Together • Anti -flag - die for your government • Tronic • Leather bristles survivors sick boys • Deathcore • Natty combo • Defensa Y Justicia • G.g.allin • Instinct • Only Living Witness • Mash -up • The Potato 5 • Stormcrow • Vent • Enraged • Sample • Arsonists • Varning • Stupenda jones • The Jam Gold • Accords • Hortense Ellis • Raymonde Et Les Blancs Becs • Oxnard • Sex pistols • Les Collabos - Complete Discography (1983-85) - 2010 - Punk • Pinstripes • Chasing Hamburg • Dry amp; heavy • Suicide machines least worst of • Jornada Del Caos • New Christs • Tributo A Madness • La theorie du boxon • Morgue • The Knob • Skacha • Rock`n roll • I Love Ufo • Purple • Salsa • Geraniüm • La rona • Burnt • Nadie • Sonny moore • Deadly Games Varukers • Tampere Ss - Kuollut • Tampere Ss - Kuollut • Skank to • Tampere Ss - Kuollut • Tampere Ss - Kuollut • Alien Sex Fiend* NO FILES ARE HOSTED ON OUR SERVERS *
* The links are either posted by a member of our site or a robot *
* For copyright issues, either contact the original uploader OR the website where the physical file is hosted. *
* PunkAndSkins.com is an index of files crawled by spider bots, just like google. *
* We can't moderate everything posted on this site. Because something was posted by a robot doesn't means we support the band and their ideas. We are sorry if you found something that shouldn't be here. *
Forum software by PhpBB.com T-Shirt Printing